Naslovna Društvo Značajan uspeh mladog karatiste BRONZA NA PRVENSTVU UŽE SRBIJE

Značajan uspeh mladog karatiste BRONZA NA PRVENSTVU UŽE SRBIJE

0

Gradski Portal 018 – 21.11.2016

Dimitrije Ristić, kadet karate kluba “Elid”, osvojio je bronzanu medalju na prvenstvu Uže Srbije, koje je održano u Čačku i plasirao se na prvenstvo Srbije.

Posle dva prethodna, izuzetno uspešna, vikenda na turnirima u Beogradu, na kojima je osvojio zlatne medalje, Dimitrije je ovog vikenda, u izuzetno jakoj konkurenciji, sa 24 takmičara u kategoriji kadeta, osvojio treće mesto i bronzanu medalju.

Danas su održana i prvenstva Vojvodine i Beograda. Po osam najuspešnijih takmičara na regionalnim takmičenjima plasiralo se na prvenstvo Srbije koje se narednog vikenda održava u hali sportova “Ranko Žeravica” u Beogradu. Dobar rezultat na prvenstvu Srbije značiće i Dimitrijev plasman na XVII Balkanski šampionat za kadete, juniore i mlađe seniore, koji se, od 9. do 11. decembra, održava u Sarajevu.