Niški sastav Stereo banana slavi 13 godina na sceni dvodnevnim rođendanskim koncertima koji će biti održani 4. i 5. decembra u niškom klubu Feedback, mestu na kojem je ovaj dvojac prvi put nastupio zajedno. Koncerti počinju u 21 sat.
Publika će na oba nastupa moći da čuje neke od najpoznatijih pesama grupe, među kojima su „Pričaju da kidamo”, „Melem”, „Nemoj da znojiš tehniku”, „5 do 12 sindrom”, „Hare Hare”, „Vikend” i „Don’t let me blow”.
Ulaznice su u prodaji po ceni od 1.500 dinara preko platforme Bilet.rs. Broj mesta je ograničen, pa organizatori preporučuju da se karte nabave na vreme.
Iz benda najavljuju da u narednim mesecima pripremaju još iznenađenja.
Stereo banana je niški muzički duo osnovan 2010. godine, koji čine Marko Anđelković Naopak i Nemanja Nedeljković Nemus. Njihov zvuk karakteriše spoj regea, hip-hopa, brejkbita i fanka, a do sada su objavili tri studijska albuma: „Šijemo sambu”, „Munje nebjeske” i „Niške strasti”. Na domaćoj sceni prepoznati su po energičnim nastupima i karakterističnom stilu koji kombinuje humor, ritam i jedinstveni niški šmek.















