Naslovna Niš Radnički ubedljivo poražen od Partizana

Radnički ubedljivo poražen od Partizana

0

Radnički iz Niša ubedljivo je izgubio od Partizana rezultatom 1:4 u okviru desetog kola Superlige. Radnički je na Čairu poveo već u 11. minutu golom Haskića iz penala, ali je u nastavku meča Partizan bio konkretniji protivnik i zasluženo trijumfovao. Meč je na kratko prekinut zbog incidenta na tribini gostujućih navijača.

Igrači Partizana su puni samopouzdanja došli na „Čair“ i to pokazali na terenu. Nedugo nakon što je Radnički poveo iz penala, na isti način, sa bele tačke preko Natha Partizan,dolazi do izjednačenja i preuzima kontrolu nad utakmicom.

Sedam minuta kasnije, Partizan je preuzeo inicijativu i napadom preko Sume koji je centrirao Sadiku doneo preokret i rezultat 1-2 sa kojim se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Partizan je nastavio da dominira u svim aspektima igre, pa je svoju igru krunisao sa dva pogotka u 56. minutu (strelac Suma) i 78. minutu kada je Sadik doneo konačnih 1-4.

Crno-beli su barem do večeras obezbedili proboj na čelo tabele dok Radnički ostaje na šestom poziciji.

Radnički Niš – Partizan 1:4

Partizan: Stojković, Miletić, Ostojić, S.Pavlović, Urošević, Zdjelar, Natho (Šćekic 60. min), Suma (L.Pavlović 79 min.), Tošić (Marković 72.min), Asano, Sadik. Trener: Savo Milošević