Naslovna Niš Radnički treći na tabeli, savladao Bačku 4:0

Radnički treći na tabeli, savladao Bačku 4:0

0

Gradski Portal 018 – 18.02.2018

Fudbaleri Radničkog rutinski su savladali gostujuću OFK Bačku u 23. kolu Superlige Srbije. Utakmica na Čairu završena je rezultatom 4:0 što je Radničkom donelo nova 3 boda i plasman na 3. poziciju na tabeli. Radnički je het-trikom Slaviše Stojanovića i golom Miloša Petrovića, nakon dva dosuđena penala, slavio na svom terenu.

FK Radnički – OFK Bačka 4:0 (2:0)

Stadion: „Čair“, Gledalaca: 1000

Sudija: Dragan Čolović (Raška)

Kartoni: Miloš Petrović, Riota Noma (Radnički), Boris Varga, Luka Mićić, Uglješa Radinović, Zoran Švonja (Bačka)

Strelci: 1:0 – Stojanović (24.minut), 2:0 – Stojanović (27. minut), 3:0 – Petrović (87.minut), 4:0 – Stojanović (91.minut)

FK RADNIČKI: Živković, Saša Stojanović (od 67. Stanisavljević), Slaviša Stojanović, Mrkić (od 73. Aleksandar Jovanović), Aksentijević, Petrović, Subić, Mićić, Noma, Babić (od 89. Ćirković), Bulatović. Trener: Boban Dmitrović

OFK BAČKA: Jevrić, Varga (od 46. M. Bajić), F. Bajić, Bjeloš, Ilić, Švonja, Radinović (od 46. Dodlek), Đorić, Mićić (od 78. Čeković), Luković, Dimitrijević. Trener: Zvezdan Milošević