Naslovna Niš Niški kik-bokseri osvojili dva zlata i bronzu na državnom prvenstvu

Niški kik-bokseri osvojili dva zlata i bronzu na državnom prvenstvu

0
Niški kik-bokseri

Niški kik-bokseri na državnom prvenstvu Srbije u disciplini K1, koje je održano u Novom Sadu,bilo je veoma uspešno za niške kik-boksere iz kluba „Gard 018“.

Vuk Đorđević je osvojio zlatnu medalju i prvo mesto u kategoriji starijih juniora. Njegov kolega iz tima Pavle Mitrović je takođe u svojoj disciplini osvojio prvo mesto i zlatnu medalju.

Ognjen Mitrović, koji je nedavno izabran za sportistu godine u izboru Sportskog saveza Niša osvojio je treće mesto nastupajući u jakoj seniorskoj konkurenciji u A klasi. Ognjen je inače višestruki prvak države i Balkana, prvak Evrope i sveta i osvajač mnogih drugih međunarodnih turnira.

Iz kluba „Gard 018“ navode da su zadovoljni uspehom i poručuju da će sledećeg puta biti još bolji.