Naslovna Niš Čukarički slavio na domaćem terenu protiv Radničkog

Čukarički slavio na domaćem terenu protiv Radničkog

0

Fudbaleri Radničkog poraženi su na gostovanju od Čukaričkog sa 1:0 u sklopu sedmog kola Superlige Srbije. U jednom od derbija kola Beograđani su trijumfa su došli golom Asmira Kajevića u 80. minutu.

„Odigrali smo jednu tešku utakmicu, kakvu smo i očekivali. Čukarički je u većem delu meča imao inicijativu, ali nije imao stopostotne šanse, tako da mi je krivo što smo poklekli nakon tog šuta Kajevića u 80. minutu i izgubili,“ rekao je trener Radničkog Milorad Kosanović na konferenciji za štampu posle meča.

Kao glavni razlog za poraz Kosanović je naveo nedostatke u veznom redu Radničkog.

U određenim momentima nismo imali čvrstinu u srednjem redu. Mi igramo bez zadnjih veznih igrača i to je užasan problem za Radnički i nadam se da ćemo ga rešiti u ovoj pauzi. Čestitam protivniku,  a mi moramo da idemo dalje,“ dodao je Kosanović.

Aleksandar Veselinović, strateg Čukaričkog bio je zadovoljan što je njegov tim nadjačao kvalitetnog protivnika.