Naslovna Niš Neuspeh Konstantina posle tri produžetka!

Neuspeh Konstantina posle tri produžetka!

0

Drama u pančevačkoj sportskoj hali nije imala srećan završetak za goste iz Niša. Tamiš – Konstantin 118:114. Odluka o pobedniku pala je tek posle trećeg produžetka! U regularnom toku bilo je 86:86, iako su domaćini na poluvremenu imali 20, a na početku poslednje „četvrtina“ velikih 19 poena prednosti. Medjutim, niški košarkaši su u poslednjih deset minuta pokazali zašto su u samom vrhu tabele, pa su uspeli da stignu do prudužetka. Nakon dodatnih pet minuta na semaforu je stajalo 98:98, a posle još jednog produžetka 109:109. Tek u trećem Pančevci su nekako uspeli da stignu do četiri poena viška i osvoje važne bodove za plasman u Super ligu. U redovima Tamiša Kruščić je upisao 25, a Milošević 24 poena. U ekipi Konstantina čak sedmorica košarkaša imala su dvocifreni košgeterski učinak. Naefikasniji je bio Stojačić sa 24, Barać je postigao 16, Tasić 15, Vitković 13, a Despotović, Ostojić i Obrenović po 11. U narednom kolu u Hali „Čair“ Konstantin će biti domaćin Vršcu.