Fudbalski klub Radnički ugostiće u 25. kolu Superlige Srbije ekipu Javora. Ispred ekipe Takisa Lemonisa je veoma važan meč, ali su na „Čairu“ spremni za ono što sledi. Ekipa Radničkog je u prethodnom kolu, takođe kod kuće, savladala IMT (2:1) i želi da nastavi u istom smeru.
„Očekuje nas podjednako teška utakmica kao protiv IMT-a. Veoma je teško pobediti bilo koji tim u Superligi. Moramo biti mnogo bolji nego u prethodnom meču. Kao što sam vam ranije rekao, nisam bio zadovoljan našom ofanzivnom igrom. Imali smo dobrih stvari u defanzivnoj igri, ali moramo mnogo više da unapredimo našu igru protiv Javora. Dan posle prethodne utakmice počeli smo da analiziramo Javor. Reč je o dobrom timu, kome su isto potrebna tri boda. To ovu utakmicu čini opasnom. Mi verujemo u naš tim i moramo da učinimo sve da u ovome pobedimo“, istakao je šef stručnog štaba Radničkog Takis Lemonis.
Igrač Miloš Spasić kaže da ekipa u dobrom raspoloženju dočekuje naredni meč i želi da zabeleži pozitivan rezultat.
„Očekuje nas jedna teška i zahtevna utakmica. Za protivnika imamo veoma dobru, iskusnu i kvalitetnu ekipu. Međutim, mi smo u dobrom zaletu, kao što znate, imamo sjajne rezultate u ovom drugom delu polusezone. Sa nestrpljenjem očekujemo i ovu utakmicu, da izađemo i da nastavimo niz pobeda. Da se priključimo borbi za plej-of. Pozivam navijače da dođu u što većem broju i da nas podrže, jer su nam zaista potrebni“, rekao je Spasić.
Utakmica, Radnički Niš – Javor, biće odigrana u nedelju, 1. marta u 13:00 sati, na stadionu „Čair“. Glavni sudija biće Srđan Jovanović.















