Naslovna Niš Niški borci dominirali na Prvenstvu Centralne Srbije – dva zlata i srebro...

Niški borci dominirali na Prvenstvu Centralne Srbije – dva zlata i srebro za Naissus

0
U Aleksincu je održano Prvenstvo Centralne Srbije u kik-boksu, u disciplini kick-light, na kojem je učestvovalo oko 50 takmičara iz više klubova regiona.

Borci Univerzitetskog kik-boks kluba „Naissus“ iz Niša ostvarili su zapažene rezultate i još jednom potvrdili kvalitet rada i kontinuitet uspeha.

Najsjajnije odličje osvojio je Bogdan Mitić, koji je do zlatne medalje stigao nakon čak tri uzastopna meča. U izuzetno zahtevnom ritmu, Bogdan je pokazao dominaciju u ringu, opravdao poverenje selektora kik boks reprezentacije Srbije i potvrdio klasu koju je već nagovestio osvajanjem srebrne medalje na Balkanskom prvenstvu.

Zlatnu medalju osvojio je i Dimitrije Dimitrijević, koji je sigurnim i kvalitetnim nastupima stigao do najsjajnijeg odličja.

Petar Mitić je takođe imao zapažen nastup i osvojio srebrnu medalju, čime je dodatno doprineo uspehu svog kluba.

Sva trojica takmičara nastupaju za Univerzitetski kik boks klub „Naissus“ iz Niša, koji nastavlja da iznedruje vrhunske borce i ostvaruje odlične rezultate na regionalnim i međunarodnim takmičenjima.

„Posebne pohvale idu treneru Urošu Živkoviću, čiji stručan rad, posvećenost i sistematičan pristup dovode do vrhunskih rezultata i razvoja mladih sportista“, ističu iz kluba.

Dalje navode da ovaj uspeh predstavlja još jednu potvrdu da Niš ima izuzetno jaku kik-boks scenu i borce koji su spremni za najveće domete.

POSTAVI ODGOVOR

Molimo vas unesite vaš komentar
Molimo vas unesite vaše ime ovde