Naslovna Niš Neuspela „generalka“ Radničkog

Neuspela „generalka“ Radničkog

0

Fudbaleri Radničkog izgubili su u Novom Pazaru od istoimenog tima rezultatom 1 : 0, u poslednjoj proveri pred start prvenstva narednog vikenda.

Trener Dragoslav Stepanović počeo je utakmicu sa sledećih 11 igraca: golman Filipović, zatim Lazarevski, Pavlović, Đorđevic, Ljubinković, Ćulum, Kolarević, Jovanović, Pejčić, Batioha i Punoševac. U nastavku su šansu dobili svi igrači koji su bili na klupi za rezerve.

U lepom ambijentu pred 2.000 gledalaca svih 90 minuta domaći tim je bio bolji rival i propustio je priliku da slavi i ubedljivije. Pobednosno gol Novi Pazar je postigao u 35. minutu, kada je dosuđen penal pošto je Ljubinković igrao rukom u kaznenom prostoru. Siguran realizator nasjtrože kazne bio je Sead Hadžibulić, koji je prošle jesenje polusezone predvodio napad niškog kluba.

Osim odbrane i golmana Filipovića, vezni red i napad nisu zaslužili prelaznu ocenu, pa je veliko pitanje koji će sastav istrčati narednog vikenda na teren Marakane, gde se u prvom kolu novog prvenstva sastaju Crvena zvezda i Radnički.