Naslovna Niš Andrija Stanković zauzeo je drugo mesto u kategoriji seniora na „SWEDISH KARATE...

Andrija Stanković zauzeo je drugo mesto u kategoriji seniora na „SWEDISH KARATE OPEN 2024 „

0
Andrija Stankovć foto: privatna arhiva

Ove subote u Kristianstadu održan međunarodni karate turnir „SWEDISH KARATE OPEN 2024 “ koji je okupio oko 500 takmičara iz 12 zemalja. Nakon 5 teških mečeva Andrija Stanković zauzeo je drugo mesto u kategoriji seniora u katama pojedinačno.

U finalnom meču Andrija Živković je izgubio tesnim rezultatom 3:2 od domaćeg takmičara.

Ovo je jedna od važniijh medalja za moj klub i mene jer u kontinuitetu godinama unazad pokazujemo dobar karate kako na domaćoj tako i na međunarodnoj sceni. – reko je Andrija Stanković

U kalendaru aktivnosti aprila meseca jesu veliki međunarodni turniri u Makedoniji i Bugarskoj, kao i Prvenstvo Srbije za seniore.