Naslovna Sve vesti Niš Najmlađi niški plivači osvojili 11 medalja

Najmlađi niški plivači osvojili 11 medalja

263
0
PODELI

Ovog vikenda je u Kruševcu održano prvenstvo Centralne Srbije za najmladje plivače – ” Ciciban”. U koknkurenciji 153 plivača iz 18 klubova P.K. Sveti Nikola Niš predstavljao je 21 plivač osvojivši ukupno 11 medalja (5 zlatnih, 5 srebrni i 1 bronzanu).

Medalje za naš klub osovjili su: Mitić Bogdan, Petrović Nikola, Petrović Vasilije, Mitić Jovan, Jelić Kosta, Vučić Petra, Stojanović Nikolina i Živković Petra, dok je naš klub u štafetoj trci 4x50m kraul u konkurenciji dečaka osvojio prvo mesto u sastavu Janković Aleksandar, Jovanović Aleksa, Živković Luka i Mitić Bogdan.
U ekipnom plasmanu naš klub osovjio je PRVO MESTO sa 4 149 bodova, a naš plivač Mitić Bogdan proglašen je za najboljeg plivača za uzrast 2010. godište sa 475 FINA bodova iz dve discipline.

POSTAVI ODGOVOR

Molimo vas unesite vaš komentar
Molimo vas unesite vaše ime ovde