Naslovna Sve vesti Niš Plivači “Svetog Nikole” u Kruševcu osvojili 21 medalju

Plivači “Svetog Nikole” u Kruševcu osvojili 21 medalju

66
0
PODELI

Gradski Portal 018 – 12.05.2019

U konkrenciji od 417 plivača iz 35 klubova plivači PK “Sveti Nikola” osvojili su ukupno 21 medalju, 5 zlatnih, 8 srebrnih i 8 bronzanih, a ovaj supeh postigli su na Međunarodnom plivačkom mitingu „Šarengradski Kup“ koji je održan u Kruševcu.

Medalje su osvojili Mitić Petar, Tošić Ilija, Stojić Uroš, Mitić Bogdan, Jovanović Djordje, Djordjević Željko, Bugarinović Kosta, Petrović Nikola, Laković Aleksandar, Spasić Ognjen, Stojanović Nikolina i Milosavljević Dunja.

U štafetnoj trci 4x50m mešovito mix u kategoriji plivača 11 godina i mladji PK “Sveti Nikola” osvojio je 3. mesto u sastavu Jovanović Djordje, Djordjević Petra, Mitić Bogdan i Vučić Petra, a u ekipnom plasmanu zauzeo je visoko treće mesto.

“Mitić Bogdan proglašen je za najuspešnijeg plivača u kategoriji 9 godina i još jednom pokazao da poseduje veliki potencijal i da njegovo vreme tek dolazi”, kažu u PK “Sveti Nikola”.