Naslovna Društvo Hor „Glinka“ nastupa 22. oktobra u Sabornoj crkvi

Hor „Glinka“ nastupa 22. oktobra u Sabornoj crkvi

0
PODELI

Jedan od najznačajnih kulturnih događaja za naš grad, ali i celu zemlju, biće nastup čuvenog ruskog državnog akademskog hora “Glinka“ u Nišu. Publika će jedan od najprestižnijih horova moći da čuje 22. oktobra. Organizatori koncerta pozivaju građane da budu deo ovog velikog scenskog događaja.

Ljubitelji duhovne i svetovne muzike, imaće priliku da čuju izvođače jednog od najstarijih horova na svetu – “Glinka“, koji će ovde nastupiti treći put. A u naš grad ih dovodi crkveni hor „Branko“.

Podršku koncertu pružila je gradska opština Medijana. Iz ove opštine kažu da će Niš imati više ovakvih događaja u budućnosti.

Državni akademski hor “Glinka“ pod dirigentskom palicom Vladislava Černušenka, nastupiće u Sabornoj crkvi 22. oktobra od 19h. Ulaz na koncert će biti besplatan, a oni koji ne budu mogli da uđu, u muzici će moći da uživaju ispred crkve preko video bima.

POSTAVI ODGOVOR

Molimo vas unesite vaš komentar
Molimo vas unesite vaše ime ovde