Naslovna Društvo Opštinske Olimpijske igre

Opštinske Olimpijske igre

0
PODELI

PROGRAM IGARA

Dolazak učesnika:

(teren u centru kod Doma kulture): do 08.30

Postrojavanje učesnika na terenu: 08.30
Pozdravna reč od 08:40 do 9:00 i to:

– Predsednik SG MK Mezgraja, Predrag Stanojević
– Predsednik Saveza za rekreativni sport GO Crveni Krst, Dušan Dinić,
– Predsednik GO Crveni Krst

Objava satnice takmičenja i odlazak ekipa na terene od 09:00 do 09:15

 

Nagrade i priznanja

Diplome za prva mesta po sportskim disciplinama (ekipno)

Diplome za druga i treća mesta po sportskim disciplinama (ekipno)

Pehari za prva mesta po sportskim disciplinama (ekipno)

Medalje za prva tri mesta u pojedinačnim sport. disciplinama(pikado, streljaštvo, stoni tenis, kros i šah)

Dodela nagrada vršiće se po završetku takmičenja na terenu za veliki fudbal od 17:00 do 19:00 časova.

Prelazni pehar za sveukupnog pobednika
Dodela na zatvaranju olimpijade na terenu za veliki fudbal
Radne tačke:

I Dom kulture
-centar Mezgraje-

– Podela takmičarskog materijala
– Otvaranje olimpijade
– streljaštvo (m. i ž)

II Osnovna škola i teren
za male sportove u OŠ:

– basket (m. i ž.) teren u OŠ
– šah (m. i ž.) učionica u OŠ
– stoni tenis (m. i ž)
III Fudbalski teren :

– mali fudbal (na dva terena) , polufinale i finale u malom fudbalu na terenu za male sportove
– odbojka (m. i ž)
– narodni višeboj (m. i ž)
– kros (m. i ž)
– pikado (m. i ž)
– podela nagrada i riznanja
– zatvaranje Olimpijade

VAŽNA NAPOMENA

PRIMEDBE NA TOK TAKMIČENjA I ODLUKU SUDIJA, OVLAŠĆENI PREDSTAVNIK EKIPE PODNOSI KOMESARU ZA TU SPORNU DISCIPLINU, KOJI JE DUŽAN DA ISTU RAZMOTRI I DONESE ODLUKU U ROKU OD 10 MINUTA. KONAČNU ODLUKU U SLUČAJU DALjEG SPORA DONOSI INTERVENTNA KOMISIJA, KOJU ČINE:
1. KOMESAR SPOR. DISCIPLINE
2. SUDIJA SPOR. DISCIPLINE
3. SEKRETAR ORGAN. ODBORA
ODLUKA INTERVENTNE KOMISIJE JE KONAČNA, BEZ PRAVA NA ŽALBU.

DOBRO DOŠLI I  SREĆNO

Pokrovitelji:
Grad Niš
Gradska opština Crveni Krst Niš
Organizatori:
Savez za rekreativni sport GO Crveni Krst
Komisija za sport, obrazovanje, kultur i omladinu Skupštine GO Crveni Krst
Domaćin i teh. organizator:
Savet građana MK MEZGRAJA
F.K. „Proleter“ Mezgraja
Počasni odbor:

Prof. dr Zoran Perišić
Gradonačelnik Grada Niša
Darko Bulatović
Predsednik GO Crveni Krst
Prof. dr Miroslav Milutinović
Predsednik Skupštine GO CK
Goran Milosavljević
Zamenik predsednika Skupštine GO CK
Predrag Rajković
Zamenik predsednika GO Crveni Krst
Mirjana Lapajne
Snežana Paralidis
Jovana Kocić
Zoran Stojković
Branko Đorđević
Većnici GO Crveni Krst

Organizacioni odbor:

Vlastimir Petrović
NačelnikUprave GO CK
Jasmina Nikolić
Predsednik komisije za sport pri Skupštini GO CK
Dušan Dinić
Predsednik Saveza za rekreativni sport
GO Crveni Krst
Saša Tasić
Dragan Nedeljković
Predrag Stanojević
Ivica Bižić
Članovi Komisije za sport pri Skupštini GO CK
Predrag Stanojević
Predsednik Saveta građana MK Mezgraja
Dragana Tomić
Direktor OŠ „Branislav Nušić“ D. Trnava
Slavoljub Nikolić
Nikola Jovanović
Aleksandar Nikolić
Dejan Živković
Nenad Stanković
Članovi UO Saveza za rekreativni sport GOCK

Snežana Miletić
Sekretar organizacionog odbora

Dragan Nedeljković
Predrag Stanojević
Slavoljub Nikolić
Komesari za mali fudbal

Saša Stamenković
Komesar za protokol i informacioni sistem

Miroljub Đorđević
Komesar za konop

Nenad Stanković
Komesar za odbojku

Tomislav Vojinović
Komesar za streljaštvo

Nikola Jovanović
Komesar za kros

Jelena Gazibara
Komesar za pikado

Zoran Ristić
Komesar za stoni tenis

Tatjana Ranđelović
komesar za basket

Božidar Kostić
Komesar za šah

*****

Jadran stanković
Dragan Petković
Miroslav Milojević
Ranko Stanković
Miodrag Nikolić
Članovi OO domaćina MK Mezgraja

22 Člana –igrača F.K. „Proleter“ Mezgraja
sa Uprvom kluba
Ljubiša Marinković
Miroljub Đorđević
Marko Jovanović
Milan Nešić

TAKMIČENjE

KROS (teren na fud.igralištu) 09:30
MALI FUDBAL
(tereni na fudbalskom igralištu)………….. 10:00
ODBOJKA (teren na fud.igralištu) …… 10:00
BASKET (teren u OŠ) ……………. 10:00
NARODNI VIŠEBOJ
(teren na fudbalskom igralištu).. ………… 10:00
PIKADO( na fud.igralištu) …… 10:00
S. TENIS ( OŠ). ……………….. 10:00
ŠAH ( učionice u OŠ ili u Domu kulture) 10:00
STRELjAŠTVO (Dom kulture ) ___ 10:00
KONOP (teren na fud.igralištu ……. 12.00

PROGLAŠENjE SVEUKUPNOG POBEDNIKA,
DODELA NAGRADA I PRIZNANjA
i ZATVARANjE OLIMPIJADE
(fudbalski teren) 17.00 do 20.00

Darko Bulatović, koji i otvara
IX Opštinske Olimpijske igre 2013.

 

POSTAVI ODGOVOR

Molimo vas unesite vaš komentar
Molimo vas unesite vaše ime ovde