Naslovna Društvo Repertoar bioskopa Cineplexx Niš od 12. do 18. jula

Repertoar bioskopa Cineplexx Niš od 12. do 18. jula

181
0
PODELI

Gradski Portal 018 – 12.07.2018

Repertoar bioskopa Cineplexx Niš od 12. do 18. jula.

ČETVRTAK 12.jul

Muse: Drones World Tour – 20:00

Neboder – 18:15, 20:20, 22:30

Plan bekstva 2 – 20:40, 22:40

Škola do bola – 18:20

Antmen i Osa – 17:40

Antmen i Osa 3D – 19:30, 22:00

Hotel Artemis – 16:15

Neviđeni 2 SINH – 15:45

Neviđeni 2 3D SINH – 17:00

Oušnovih 8 – 21:50

Svet iz doba jure – uništeno kraljevstvo 3D – 16:30

Ti juriš! – 19:00

Voleti Eskobara – 21:00

PETAK 13. jul / PONEDELJAK 16. jul / UTORAK 17. jul

Neboder – 18:15, 20:20, 22:30

Plan bekstva 2 – 20:40, 22:40

Škola do bola – 18:20

Antmen i Osa – 17:40

Antmen i Osa 3D – 20:00, 22:20

Hotel Artemis – 16:15

Neviđeni 2 SINH – 15:45

Neviđeni 2 3D SINH – 17:00

Oušnovih 8 – 19:30

Svet iz doba jure – uništeno kraljevstvo 3D – 16:30

Ti juriš! – 19:00

Voleti Eskobara – 21:00

Zaljubljen u moju ženu – 21:40

SUBOTA 14.jul

Neboder – 18:15, 20:20, 22:30

Plan bekstva 2 20:40, 22:40

Škola do bola – 18:20

Antmen i Osa – 13:00, 17:40

Antmen i Osa 3D – 15:20, 20:00, 22:20

Hotel Artemis – 16:15

Neviđeni 2 SINH – 13:15, 15:45

Neviđeni 2 3D SINH – 12:00, 14:30, 17:00

Oušnovih 8 – 19:30

Svet iz doba jure – uništeno kraljevstvo 3D – 16:30

Ti juriš! – 19:00

Ukradena princeza SINH – 12:15

Voleti Eskobara – 21:00

Zaljubljen u moju ženu – 21:40

Čarobni princ 3D SINH – 14:15

NEDELJA 15.jul

Neboder – 18:15, 20:20

Plan bekstva 2 – 20:40, 22:40

Škola do bola – 18:20

Antmen i Osa – 13:00, 17:40

Antmen i Osa 3D – 15:20, 20:00, 22:20

Neviđeni 2 SINH – 13:15, 15:45

Neviđeni 2 3D SINH – 12:00, 14:30, 17:00

Oušnovih 8 – 19:30

Svet iz doba jure – uništeno kraljevstvo 3D – 15:50

Ti juriš! – 22:30

Ukradena princeza SINH – 12:10

Voleti Eskobara – 21:40

Čarobni princ 3D SINH – 14:00

SREDA 18.jul

PREMIJERNO Mama Mia! Idemo ponovo – 20:00

Neboder- 18:00, 19:40, 22:15

Plan bekstva 2 – 20:40, 22:40

Škola do bola – 18:20

Antmen i Osa – 17:40

Antmen i Osa 3D – 20:10, 22:30

Hotel Artemis – 16:15

Neviđeni 2 SINH -15:35

Neviđeni 2 3D SINH – 17:00

Oušnovih 8 – 21:40

Svet iz doba jure – uništeno kraljevstvo 3D – 16:30

Ti juriš! – 19:00

Voleti Eskobara – 21:00

POSTAVI ODGOVOR

Molimo vas unesite vaš komentar

Connect with Facebook

Molimo vas unesite vaše ime ovde